Jack Purcell od Converse

jack-purcell-od-converse

Seria Converse Jack Purcell to jesienna propozycja znanego producenta, która idealnie sprawdza się w trakcie październikowej pluchy, gdy pogoda na dworze jest coraz mniej sympatyczna, a wiele osób pogrąża się w tak zwanej „jesiennej depresji”.

Mając powyższe na uwadze firma postanowiła zaproponować obuwie, które nie tylko kolorystycznie oraz stylistycznie będzie nawiązywać do tego okresu w roku, ale również wprowadzi do codziennej szarości nieco koloru oraz stylu. Dzięki inwencji i pomysłowości projektantów zatrudnionych w biurach producenta trampki Converse z tej linii to klasyczny model Jack Purcell wyposażony w nową warstwę wierzchnią, która w zależności od osobistych preferencji może przedstawiać klasyczna kratę lub modny ostatnimi czasy patchworkowy deseń.

Dodatkowo brązowa kolorystyka połączona z białą gumą i sznurówkami stanowi ciekawą kompozycję, która pokazuje, że nie ma takiej pory roku, której nie można byłoby celebrować konkretną stylistyką. Nie bez powodu wielu konsumentów stwierdza, że trampki te przywodzą na myśl ciepłą kurtkę lub przytulną narzutę, czyli przedmioty tak często wykorzystywane w zimniejszych miesiącach. Dla producenta jest to zjawisko jak najbardziej pozytywne, gdyż takie właśnie było założenie stojące za tą właśnie kolekcją. Klienci dość szybko spostrzegli nowe buty, w związku z czym w przeciągu kilku dni do wielu sklepów trzeba było zamawiać nowe obuwie, gdyż trampki Converse z serii Jack Purcell sprzedawały się błyskawicznie.