Walentynki – zachwyć swojego faceta!

walentynki-zachwyc-swojego-faceta

14 lutego już niebawem, więc warto zacząć przygotowania do tego wyjątkowego dnia. Wiele par spędzi wieczór walentynkowy w restauracji, kinie, kawiarni albo w miłej domowej atmosferze. Niezależnie od tego, możesz zaskoczyć swojego mężczyznę doskonałym wyglądem. Walentynkowe stylizacje mogą przyjąć bardzo różny charakter – co będzie najlepsze?

To zależy od tego, co planujecie. Jeżeli wybieracie się na miasto, to warto wybrać coś szykownego z miłosnym akcentem. Doskonale sprawdzą się wszelkie czerwone akcenty, jednak nie warto z nimi przesadzać. Nie chodzi przecież o to, żeby każdy widział, iż lubisz czerwień. Wystarczą czerwone szpileczki albo żakiet z czerwonymi akcentami. Doskonale sprawdzi się w połączeniu z jeansami.

 

Ciekawym rozwiązaniem może być T-shirt z motywem serca, lecz niezbyt dużym. Może to być także coś z biżuterii – skromne kolczyki, mały wisiorek albo bransoletka. Lecz co za dużo, to nie zdrowo. Poza tym, wystrojenie się w serduszka od stóp do głów będzie wyglądało dość komicznie.

Wiadomo, że walentynki sprzyjają intymnym kontaktom. Dlatego postaraj się uatrakcyjnić ten wieczór wyjątkową bielizną. Doskonale sprawdzi się czerwony (a jakże!) kolor w połączeniu z seksownymi kabaretkami czy pończochami z przeszyciem (najlepiej czarne). Nie ma możliwości, żeby tego nie zauważył. Z pewnością będzie to idealny prezent 🙂